15 Mayıs 2013 Çarşamba

Klişe Başlık Son Günler Biz :)

Ozon ile ilgili 2 şey söyledi yine ortadan kayboldu demeyin sakın çünkü buralardayım.
Evet nerde kalmıştık en son sizlere onlineozon'un mucizevi ürünleri olan ozon yağları,kremleri ve ozon cihazlarını Kanal T 'de Kuşum Aydın'ın programında tanıtıcağımı söylemiştim.3 hafta süren canlı yayın tanıtımlarından sonra bu hafta içi çekilen bölümlerin tekrarlarıda yayınlandıktan sonra reklam kampanyası bitiyor. Ürünler ile ilgili benim anlatımım ile ilgili videolara youtube'dan bu linke  tıklayarak ulaşabilir ve ozon ile ilgili bilgilere sahip olabilirsiniz. Özellikle çok amaçlı ozon cihazının biz annelerin çok işine yarıycağı kanaatindeyim.Her evde olması gereken ve onlineozon'dan da uygun fiyatlara sahip olucağınız ürünleri kaçırmayın derim. Özellikle ozon kremini yıllar sonra tekrar deneme fırsatı buldum ve faydalarını etkilerini yeniden görüp hayran oldum!
3 hafta süren online ozon ürünlerini tanıttığım programa ait fotoğraflarla devam edelim yazımıza :)


 Bu fotoğraf 23 nisanda çekildi :) Çocuk bayramınında kutlanacağı programda nasıl olsa kanalda çocuklarda olucak diye Asel'ide götürmüştüm ve işte sonuç. Kuşum Aydın Asel'i görüp çok sevmiş ve yayın esnasında programa dahil etmiş ancak küçük hanım korkmuş olucakki bastı yaygarayı.Bende ne mi yapıyordum bu sırada? Tabiki yayına hazırlanıyordum ! :)


Ve bir günde kanala ablam ve Lina ile gittik gitmez olaydık :) Küçük hanım kanalın bir anda maskotu oldu ve kucaktan kucağa dolaştı durdu :)İşte böyle 3 hafta süren iş-canlı yayın macerasından sonra full time annelik görevine kaldığım yerden devam ediyorum.Bu süre içersinde Asel'e bakan annemede teşekkürü bir borç bilirim :)


Asel gündüz evden çıkıp akşam üstü eve gelmeme hemen alıştı.Yayın saatlerinin günün çok uygun bi zamanına denk gelmesi kolaylaştırdı sanıyorum işimi. Ama bazen eve geldiğimde böyle naz yapmadıda değil hani :)


 Sonrasında bol hediyeli! :) bir evlilik yıldönümü,eşimin ve benim doğum günlerimizi kutladık. Ablam ve annem tarafından hediyelere boğuldum :) Ne güzel şey yahu şu doğum günleri :P Böyle mum üflemedir carttır curttur şeylerdende yıllar geçtikçe hiiiiç hoşlanmamaya başladım ama malum Asel hanım pek hoşlanır oldu.Nerde yanan bir mum görse 'iykikoo' diye bağıra bağıra gelip mum üflüyor :)


 Bu arada en güzel doğum günü tebriğinide canımdan Lina'mdan aldım!!


Sonracığıma eski günlerdeki gibi aldım önüme konadımı ojelerimi bir güzel leopar deseni yaptım tırnaklarıma.Paslanmamışım eskisi gibi yapabiliyorum hala ;)


En önemli gelişmeyi aktarayim sizlere bu küçük cadı böyle bi büyüdüm havalarında. Ufukta görünen 2 yaş sendromunun sinyallerini fazlasıyla vermekte işimiz var artık..

.Birde ışıklarda beklerden amcanın biri gelip arabaya arkadan vurmayaydı iyidi. Sorunsuz geçen günlerimizin nazarı çıktı diyip allah beterinden korusun diyorum.

İşte böyle sevgili takipçi.Bizden haberler bunlar.Sevgiyle kalın güzel günlerin,sağlığınızın tadını çıkarın e mi?

1 değerli yorum:

justvogue dedi ki...

asel çok tatlı maşallah


www.sadecemoda18.blogspot.com