9 Aralık 2012 Pazar

Boba İle İBS'ye Davetiye Şansı..

Boba markasının Asel ve benim hayatımızdaki yerinin öneminin çok büyük olduğunu bilmeyen yoktur.Hamile olan,kanguru arayışındaki her anne ve anne adaylarına hiç tereddütsüz önerdiğim tek marka.
Şimdi bu harika marka aracılığı ile sizlere 14-16 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar İstanbul'da gerçekleşicek olan Anne Bebek Çocuk fuarına 2 adet davetiye kazanma şansı veriyoruz.Bu yazıya pazartesi gecesine kadar -mail adresleriniz ile- yorum bırakanlar arasından şanslı 2 kişi çekiliş ile davetiyeyi kazanıcak.Biz geçen sene Asel çok küçük olduğu için gittiğimizde pek bir şey anlamamıştık bu sene bu fuarın bizim için daha verimli geçiceğine inanıyorum :)
Peki nedir bu anne çocuk fuarı dersenizde böyle buyrun
EN TREND ANNE BEBEK ÇOCUK FUARI GELİYOR!


Boyut Group tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en trend "Anne Bebek Çocuk Fuarı" IBS, Prima Premium Care ve Doğa Koleji ana sponsorluğunda 14-16 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

En iyiler İBS’de
0 - 12 yaş arasındaki tüm çocuklar ile ailelerinin ihtiyacı düşünülerek hazırlanan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı'nda, Türkiye’nin prestijli markalarının en yeni ürünleri tanıtılacak, ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran en son çözümler sunulacak. Markaların fuara özel kazançlı kampanyaları ile de ziyaretçiler, 2013’e şanslı girecek.

BUGS BUNNY ve ARKADAŞLARI IBS’de
Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Taz ve Daffy İBS ile beraber tüm çocukları eğlenceye doyuracak. Looney Tunes’un birbirinden güzel ürünlerinin de sergileneceği fuarda çocuklar Bugs Bunny ve arkadaşlarıyla fotoğraflar çektirecek, eğlenceli vakit geçirip çeşitli ödüller kazanacaklar.

Partiler, konserler, yarışmalar daha neler neler…
Looney Tunes dışında çocuklar sevdikleri ve ilgiyle izledikleri daha birçok çizgi kahramanla tanışıp birbirinden renkli oyunlar oynayabilecek. Onlarla sahnede şarkılar söyleyecekler.

Parti, konser ve yarışmaların olacağı İBS Sahne etkinlikleri ise minikler kadar büyüklerin de aklını başından alacak. Yarışma, oyun ve şovlara birlikte katılan ebeveyn ve çocuklar birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacak.

Çocuk Üniversitesi İBS’te!
Doğa Koleji IBS’te kuracağı “Çocuk Üniversitesi Anaokulu”nda uzmanlarla çocukları buluşturacak. Fuarı ziyaret eden çocuklar Doğa Koleji uzmanlarıyla, Çocuk Üniversitesi eğitim modülleri arasında uygulanan Gök bilimi, Sanat Tarihi ve Arkeoloji, Müze Eğitimi çalışmalarına katılarak harika bir gün geçirecekler.

Sempozyumlar ebeveynlere iyi gelecek
Bilgi ve eğlenceyi harmanlayan içeriği ile dikkat çeken İBS, “çocuk davranışları ve bunların ne anlama geldiği, çocuk gelişimi, nasıl iyi ebeveyn olunacağı, doğuma hazırlık kursları, iştahsızlık, düzgün beslenme ve hiperaktivite” konularını uzmanlarla değerlendirdiği bir dizi sempozyum da gerçekleştirecek. Prima Uzman Kurulu’nun da yer alacağı bu sempozyumlar ebeveynlerin ve ebeveyn olma hazırlığı yapanların hayatını kolaylaştıracak.

İBS Yarışmaları kazandırıyor!
İBS hem fuarda hem facebook sayfasında düzenleyeceği yarışmalarla da takipçilerinin aklını başından alacak.

İBS Fuarda 0-3 yaş bebeklerin katılacağı fotoğraf yarışmasıyla “2012’nin Yüzü”nü seçilecek. Yarışmaya katılmak için tek yapılması gereken ise fuarda ünlü doğum fotoğrafçısı Şengül Pallı’ya poz vermek.

İBS, 12 Kasım – 14 Aralık tarihleri arasında da facebook sayfasından Yine Şengül Pallı sponsorluğunda “İBS’in Hamilesi” seçilecek. Her iki yarışmada da dereceye girenler Şengül Pallı’dan profesyonel fotoğraf çekimi kazanacaklar.

IBS’in Facebook sayfasında başlatacağı ve kazananı havalara uçuracak yarışması ise “Senin sevimli kahramanın hangisi?” fotoğraf yarışması. Anneler çocuklarının Looney Tunes kahramanlarıyla çekilen fotoğraflarını siteye yükleyecek, en çok oyu alan fotoğrafın sahibi Looney Tunes karakterleriyle süslü Vestel Plazma Televizyon kazanacak. Yarışmalar ile ilgili daha detaylı bilgi “www.İbsfuar.com” adresinde.

Bir t-shirt al bir çocuk okut
Maddi yetersizlikler nedeniyle okuyamayan çocukların hayatını kolaylaştırmak isteyen İBS, TOÇEV ile güçlerini birleştirdi. Fuar boyunca “Farkında Mısınız? Dokunuyoruz?” kampanyasının tanıtımı yapılacağı gibi, Cengiz Abazoğlu’nun tasarladığı özel t-shirtlerin satışı gerçekleşecek. T-shirtlerin bütün geliri TOÇEV’e kalacak.

9 değerli yorum:

sefita dedi ki...

güzel bi fuar olacağını düşünüyorum ilk defa gideceğim bu sene kızımla :)

bahar dedi ki...

oğlumla katılacağım merakla bekliyorum

Melek Pak dedi ki...

Daha önceki CNR'da ki Anne Bebek fuarlarına çok uzak olduğu için eşimle katılmıştık.Bu sene eşim ve 3 yaşındaki oğlumla birlikte ailecek gideceğimiz güzel bir haftasonu programı olacak.Her ne kadar oğlum sayesinde bir hayli masrafa gireceğimizi düşünsekte yine de buna değer:)) (melek_pak@hotmail.com.tr)

sasa dedi ki...

gitmeyi çok istiyorum
sabish88@hotmail.com

ayşegül şengül dedi ki...

6 yaşında bir oğlum var 3 aylıkta hamileyim kısmetse gitmeyi çok istiyorum :)(aysegul_2328@hotmail.com)

Aycin Damar dedi ki...

esimle kizimla annemle bir an once fuara gidip bol bol alisveris yapmak istiyorum ilkbastada Boba standina ugrayacagm (aycinyigitbasi@hotmail.com)

Özlem Bayral dedi ki...

Şansıma güveniyorum ve yeğen(ler)im için bu fuarda olmak istiyorum! (ozlem.ozyurek@hotmail.com)

Meryem E. dedi ki...

ben de bu sene ilk defa gideceğim (e.meryem@gmail.com)

Aycin Damar dedi ki...

bende bu fuara gelmek istiyorum İnşaallah kazanırım ( ayseaycin@hotmail.com) Ayşe Yiğitbaşı