9 Şubat 2010 Salı

kokoshum beni mimlemiş :)

1. (bunu madde olarak belirtmem gerekiyo) Kokoshum http://kokoshsayfa.blogspot.com/ beni mimlemiş,teşekkür ediyorum burdan :)

2..Çocukluğunuzda anne ve babanızla (ya da aile büyükleriyle) yapmış olduğunuz ve sizi siz yapan şeylere katkısı olan bir olay, bir aktivite, bir eylem… Ve hangi yönünüze katkıda bulunduğu…

Çocukluğumda ve gençliğimde şuanki hayatımı etkiliyecek herhangi bir eylemde bulunmadım aile büyüklerimle ama şunu söyliyebilirim ki eğer bugün iyi bir insansam bu annemden kaynaklanıyodur.

3.Çocukken oynamayı en çok sevdiğiniz oyun ve aparatı ?

Çocukken oynanan hangi oyun sevilmez ki! Arkadaşlarımla beraber evde çarşaflardan kurduğumuz çadırlar eşilğinde oynadığım evcilik oyunları,kağıt bebek şebnemlerle oynamayı bugün hiç bişeye değişemem.Barbi bebeklerim ve evi en çok sevdiğim oyuncuklarımdı..

4. Sokakta oynar mıydınız ?

4 yaşından beri sitede büyüdüm ben o yüzden rahat geçti benim çocukluğum ama tabi akşam ezanı okunmadan evde olma muhabbeti benim içinde geçerliydi bazı dönemler :) Büyüdüğüm sitenin her metrekaresinde çocukken oynadığım oyunların izleri vardır...

5.Çocukluğunuz ve ilk gençliğinizle ilgili keşke farklı olsaydı dediğiniz bir durum/olay…

Düşündüğümde aklıma bişey gelmemesi sanırım böyle bi olayın olmadığının göstergesi olsa gerek :)

6.Çocukluk ve ilk gençlikle ilgili iyi ki böyle olmuş dediğiniz bir olay…

İyiki her yaşta yaşanması gereken herşeyi yaşamışım çocukken yaramazlığı,gençliğimde hertürlü taşkınlığı iyiki yapmışım derim herzaman.Ve yine iyiki gençliğimde hertürlü iyi/kötü ortamlara girmişimki bugün insanları tanımakta zorlanmıyorum..

7-Varsa çocukluk dönemine dair bugünü etkileyen bir olay, anı…

Sanırım yok ya da hatırlamıyorum :D


bendeee http://cingifilli.blogspot.com/ ,http://crescentqueen.blogspot.com/ ve http://nutellayiyorum.blogspot.com/ mimledim gitti :)

1 değerli yorum:

-KoKosh- dedi ki...

tşşkkr ederimm canımm mucks:)